- Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară Suceava
- Colegiul Național "Petru Rareș" Suceava
- Colegiul Național de Informatică "Spiru Haret" Suceava
- Colegiul Tehnic "Alexandru Ioan Cuza" Suceava
- Colegiul Tehnic "Petru Mușat" Suceava
- Colegiul Tehnic "Lațcu Voda" Siret.
La secțiunea I, expoziție - concurs de lucrări plastice au participat 46 de lucrări. Premiile acordate sunt:
Nr
crt
|
Numele și prenumele
|
Cl.
|
Unitatea de proveniență
|
Prof.coordonator
|
Premiu
|
1.
|
SAGHIN MARIA IULIA
|
IX
|
CN “Petru Rareș” SV
|
Iacentiuc Violeta
|
I
|
2.
|
CĂPUȘNEAC DANIELA
|
IX
|
CN “Petru Rareș” SV
|
Iacentiuc Violeta
|
I
|
3.
|
TÎMPESCU ANDREEA
|
XI
|
CT „A. I. Cuza” SV
|
Pîslariu Lăcrămioara
|
I
|
4.
|
RUSU TABITA
|
X
|
C.T. „Petru Mușat”
|
Oltean Adriana
|
II
|
5.
|
ROTARI ALEXANDRA
|
IX
|
C.N.I. Spiru Haret SV
|
Grosu Manuela
|
II
|
6.
|
MUȘINĂ FLORENTINA
|
IX
|
CN “Petru Rareș” SV
|
Iacentiuc Violeta
|
II
|
7.
|
VARGA MARIA
|
VII
|
C.T. Lațcu Vodă Siret
|
Melniciuc Maria
|
III
|
8.
|
PROȚIUC LARISA
|
XII
|
C.N.I. Spiru Haret SV
|
Horodincă Loredana
|
III
|
9.
|
MACOVEI DENIS
|
X
|
CT „A. I. Cuza” SV
|
Gula Mihaela
|
III
|
10.
|
IACOB ADELINA
|
IX
|
C.N.I. Spiru Haret SV
|
Grosu Manuela
|
M
|
11.
|
CORNICIUC IRIS
|
IX
|
C.N.I. Spiru Haret SV
|
Horodincă Loredana
|
M
|
12.
|
GABOR PAULA
|
IX
|
C.T. Lațcu Vodă Siret
|
Vicol Laura
|
M
|
13.
|
HOPULELE FLORIN GHEORGHE
|
IX
|
CT „A. I. Cuza” SV
|
Huțu Monica
|
M
|
14.
|
MÎNDRILĂ ABEL
|
X
|
CT „A. I. Cuza” SV
|
Grigore Ionela-Carmen
|
M
|
La secțiunea II, sesiune de conumicări științifice pentru elevi, au fost înscrise 21 de lucrări - prezentări PowerPoint, iar rezultatele sunt:
Nr
crt
|
Numele și prenumele
|
Cl.
|
Unitatea de proveniență
|
Titlul lucrării
|
Prof.coordonator
|
Premiu
|
1.
|
Boariu Andrei
|
X
|
CT de Ind. Alim SV
|
Extratereștrii-mit sau realitate?
|
Iacentiuc Violeta
|
I
|
2.
|
Axinte Iuliana
|
X
|
CT „A. I. Cuza” SV
|
Cele mai ciudate planete
din Univers
|
Gula Mihaela
|
II
|
3.
|
Jîghir Ilinca
|
XI
|
C.T. Lațcu Vodă Siret
|
Călător în Univers
|
Vicol Laura
|
II
|
4.
|
Morari Briana
|
IX
|
CN “Petru Rareș” SV
|
Moș Crăciun prin Sistemul Solar
|
Iacentiuc Violeta
|
III
|
5.
|
Bodor Ștefania
|
IX
|
CNI Spiru Haret SV
|
Călător prin Univers
|
Manuela Grosu
|
III
|
6.
|
Răucescu Alexandra
|
XI
|
CT „A. I. Cuza” SV
|
Călător în Univers
|
Pîslariu Lăcrămioara
|
M
|
7.
|
Ciumurtan Laura Xenia
|
X
|
C.T. Lațcu Vodă Siret
|
Călător prin Univers
|
Melniciuc Maria
|
M
|
Imagini din timpul concursului:
FELICITĂRI TUTUROR PARTICIPANTILOR! NE REVEDEM ANUL VIITOR!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu